Vriendenaanbieding: Team vfonds wandelshirt voor Nijmeegse Vierdaagse

Ook in 2019 is het vfonds partner van de Nijmeegse 4daagse (16 t/m 19 juli 2019) en loopt Team vfonds weer samen voor Vrede en Vrijheid. Vorig jaar bestond ons team uit bijna 500 wandelaars.  Dit jaar hopen we - met het oog op de viering van 75 jaar vrijheid in 2019 en 2020 - op 750 wandelaars in ons team.

Ben jij vriend en wil jij de Vierdaagse lopen in Team vfonds?
Je start en loopt gewoon individueel en bent door je shirt herkenbaar als teamlid
houd wel rekening met positieve reacties van andere lopers en uit het publiek ;-)

- Mail dan voor 15 mei je shirtmaat (m/v) aan 4daagse@vfonds.nl.
- En geef meteen op of je samen met het Team de Vlaggenparade wilt lopen en/of de Sunset March (zie hieronder).
- Wij zorgen dan voor een gratis goodybag met Team vfonds wandelshirt.

Het shirt kan je ophalen in onze stand op de wedren (zondag 14 of maandag 15 juli van 12:00-17:00 uur). Door dit shirt te dragen laat je zien dat je Vrede en Vrijheid belangrijk vindt en samen met het vfonds wilt investeren in Vrede. Want Vrede en Vrijheid is niet vanzelfsprekend.

Ben je nog geen vriend van het vfonds? Schrijf je dan snel in op www.vfonds.nl/word-vriend/. Onze vriendschap is helemaal gratis.

word vriend groot

 

#V-Team 2019
De 75 jongste 4daagse lopers van het #V-Team 2019 lopen ook dit jaar voor Vriendschap, Vrede en Vrijheid onder leiding van de Kindercorrespondent. Aanmeldingen voor het #V-Team lopen niet via het vfonds maar rechtstreeks via www.vteam.tv.

 

Vteam4 kl

#VTeam 2018

Vlaggenparade
De start van de Vierdaagse worden ingeluid met een Vlaggenparade door de binnenstad. In deze feestelijke en zeer muzikale straatparade worden de vlaggen van alle 84 ! deelnemende nationaliteiten in de 103de Vierdaagse gedragen. Aan de Vlaggenparade doen diverse groepen, orkesten en meerdere buitenlandse detachementen mee. Zij lopen aan de westkant de oude binnenstad van Nijmegen binnen. De parade zal tussen 16.00 en 17.00 uur door de stad lopen. Wanneer alle deelnemers aan de parade op de Wedren zijn gearriveerd, wonen zij de officiële opening van het wandelevenement bij. 

 vlaggenparade

Sunset March
Op zondag 14 juli loopt Team vfonds ook mee met de Sunset March. De Sunset March is een dagelijks eerbetoon op de nieuwe stadsbrug De Oversteek aan de geallieerde militairen, die gevochten hebben voor de vrijheid van Nederland. De verlichting van deze nieuwe brug is heel speciaal. Er staan 48 paren lichtmasten op de brug. Rond het tijdstip van zonsondergang worden deze lichtmasten, paar voor paar, na elkaar ontstoken in het tempo van een trage mars. Iedere avond, als het eerste paar lichtmasten wordt ontstoken, loopt een veteraan de Sunset March mee in het tempo waarin de lichten aangaan.

37062794 10209198248833039 5491291785890103296 n

 


← Nieuwsoverzicht